loader image
rokietnica
Cerekwica
Pamiątkowo
Napachanie
Pecna
harmonogram treningów - wrzesień
sekcja Rokietnica: 'Dojang' ul.Pocztowa 4, Rokietnica
trenerzy prowadzący:
trener piotr
trener nikodem
trener kuba

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

16:00-17:00

16:30-17:00

grupa początkująca
(7-8 lat)

trener Nikodem

grupa dzieci
(5-7 lat)

trenerka Klaudia

grupa początkująca
(7-8 lat)

trener Piotr

grupa dzieci
(5-7 lat)

trener Piotr

17:00-17:30

17:30-18:00

18:00-18:30

grupa sportowa 'a'
(młodzik)

trener Nikodem

grupa zaawansowana

trenerka Klaudia

grupa sportowa 'a'
(młodzik)

trener Piotr

grupa zaawansowana

trener Piotr

sparingi (młodzik)

grupa Sportowa A i inne sekcje

18:30-19:00

19:00-19:30

19:30-20:00

20:00-20:30

grupa sportowa 'b'
(kadet, junior)

trener Nikodem

grupa sportowa 'b'
(kadet, junior)

trenerka Klaudia

grupa sportowa 'b'
(kadet, junior)

trener Piotr

grupa sportowa 'b'
(kadet, junior)

trener Piotr

20:30-21:00

21:00-21:30

grupa masters

trenerka Agnieszka

grupa masters

trener Kuba

harmonogram treningów
sekcja Cerekwica:
Cerekwica, ul. Przybrodzka 1, Rokietnica
(Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cerekwicy)
trenerzy prowadzący:
trener kuba

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

16:30-17:30

grupa początkująca

trener Kuba/Piotr

grupa początkująca

trener Kuba/Piotr

17:00-17:30

17:30-18:00

18:00-18:30

18:30-19:00

19:00-19:30

19:30-20:00

20:00-20:30

20:30-21:00

21:00-21:30

harmonogram treningów
sekcja Pamiątkowo:  ul.Szkolna 13, Pamiątkowo
(Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich)
trenerzy prowadzący:
trenerka eryka

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

16:00-16:45

grupa przedszkolna

trenerka Eryka

grupa przedszkolna

trenerka Eryka

16:55-17:55

grupa początkująca

trenerka Eryka

grupa początkująca

trenerka Eryka

17:00 - 18:30

sparingi młodzik
(zawodnicza)

Dojang Rokietnica

18:00-19:30

grupa zaawansowana
(zawodnicza)

trenerka Eryka

grupa zaawansowana
(zawodnicza)

trenerka Eryka

19:00-19:30

19:30-20:00

20:00-20:30

20:30-21:00

21:00-21:30

harmonogram treningów
sekcja Napachanie: ul.Poznańska 26, Napachanie
(Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu)
trenerzy prowadzący:
trener kuba

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

15:30-16:30

16:30-17:30

17:30-18:00

grupa początkująca

trenerzy: Karolina/Klaudia/Piotr

grupa początkująca

trenerzy: Karolina/Klaudia/Piotr

18:00-18:30

18:30-19:00

grupa początkująca 2
(szkolna 2)

trener Kuba

grupa początkująca 2
(szkolna 2)

trener Kuba

19:00-19:30

19:30-20:00

20:00-20:30

20:30-21:00

21:00-21:30

harmonogram treningów
sekcja Pecna: ul. Główna 50, Pecna
(sala OSP)
trenerzy prowadzący:
trener kuba

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

17:15-18:00

grupa przedszkolna

trenerka Agnieszka

grupa przedszkolna

trenerka Agnieszka

grupa przedszkolna

trenerka Agnieszka

18:00-19:00

grupa
początkująca
(szkolna)

trenerka Agnieszka

grupa
początkująca
(szkolna)

trenerka Agnieszka

grupa
początkująca
(szkolna)

trenerka Agnieszka

19:00-20:00

grupa sportowa
(zawodnicza)

trenerka Agnieszka

grupa sportowa
(zawodnicza)

trenerka Agnieszka

grupa sportowa
(zawodnicza)

trenerka Agnieszka

20:00-19:30

19:30-20:00

20:00-20:30

20:30-21:00

21:00-21:30

MUKS Spartan Rokietnica
Taekwondo Olimpijskie
ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica
NIP 781 188 74 14
email: spartanrokietnica@gmail.com
tel: 796 135 884
Kontakt
MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY
"SPARTAN ROKIETNICA"
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE

Partnerzy:

Copyright ©
 MUKS Spartan Rokietnica
Design i realizacja
 Aggie Studio
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram