loader image
27 May 2024

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim

Kacper Krajewski, debiutujący w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Taekwondo Olimpijskim, które odbyły się w Kórniku z pewnością zapamięta ten turniej na długo. Choć nie udało mu się sięgnąć po medal, zdobył bezcenne doświadczenie i pokazał ogromny potencjał.

Pierwsza walka Kacpra była niezwykle wyrównana, jednak ostatecznie musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego rywala z Warszawy. Mimo porażki, Kacper był blisko zwycięstwa, co dodatkowo potęguje uczucie niedosytu.

Dzięki awansowi swojego przeciwnika do finału, Kacper miał szansę na walkę o brązowy medal w repasażach. Niestety, w kolejnym pojedynku ponownie musiał uznać wyższość rywala.

Mimo braku medalu, Kacper wraca z Mistrzostw z cennym doświadczeniem, które z pewnością zaowocuje w przyszłości. Debiut w kategorii U21 to dopiero początek jego drogi, a przed nim jeszcze wiele lat ciężkiej pracy i sportowych emocji.

Kacper udowodnił, że posiada ogromny potencjał, a spektakularne sukcesy to tylko kwestia czasu i cierpliwości. Kibicujemy mu i życzymy dalszych sukcesów!

Warto również podkreślić, że występ Kacpra pokazuje rosnący poziom taekwondo w naszym klubie. Coraz więcej młodych zawodników prezentuje wysoki poziom umiejętności, co napawa optymizmem i motywuje do dalszej pracy na przyszłość.

dołącz do nas

Prowadzimy grupy na różnym poziomie umiejętności oraz w różnym wieku
Przyjmujemy dzieci już od piątego roku życia

wyślij zgłoszenie
MUKS Spartan Rokietnica
Taekwondo Olimpijskie
ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica
NIP 781 188 74 14
email: spartanrokietnica@gmail.com
tel: 796 135 884
Kontakt
MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY
"SPARTAN ROKIETNICA"
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE

Współfinansowane ze środków
Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Copyright ©
 MUKS Spartan Rokietnica
Design i realizacja
 Aggie Studio
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram