loader image
12 December 2021

Konsultacje treningowe młodzik/dzieci w Napachaniu

W dniu dzisiejszym Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu na trzy godziny zamienił się w prawdziwy ośrodek szkolenia młodych adeptów Taekwondo Olimpijskiego. To właśnie w szkole w Napachaniu odbyły się konsultacje treningowe dla najmłodszych zawodników, podczas których mali wojownicy mogli stawiać pierwsze kroki w walkach. Mieliśmy przyjemność gościć zawodników i trenerów z klubów AZS AWF Poznań - sekcja Taekwondo Olimpijskiego oraz Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK", którym bardzo dziękujemy za przybycie, wspólny trening i wymianę doświadczeń. To był fantastycznie przepracowany trening a nasi zawodnicy zyskali nowe umiejętności i wiele doświadczenia w walkach, co jest bardzo ważne w naszej dyscyplinie sportowej.

Pragniemy podziękować pani dyrektor Małgorzacie Łopatce za udostępnienie obiektu i umożliwienie przeprowadzenia konsultacji w niedzielę oraz UKS "Błyskawica" Rokietnica Karate za użyczenie maty treningowej. Współpraca lojalnych klubów sportowych i placówek oświatowych jest kluczowa dla rozwoju sportowego dzieci.

Dziękujemy również rodzicom i starszym zawodnikom za pomoc w organizacji dzisiejszego przedsięwzięcia. To wspaniałe, że zawsze możemy na Was liczyć.

dołącz do nas

Prowadzimy grupy na różnym poziomie umiejętności oraz w różnym wieku
Przyjmujemy dzieci już od piątego roku życia

wyślij zgłoszenie
MUKS Spartan Rokietnica
Taekwondo Olimpijskie
ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica
NIP 781 188 74 14
email: spartanrokietnica@gmail.com
tel: 796 135 884
Kontakt
MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY
"SPARTAN ROKIETNICA"
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE

Współfinansowane ze środków
Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Copyright ©
 MUKS Spartan Rokietnica
Design i realizacja
 Aggie Studio
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram